21.8 C
London
Home БЕЛЕЦА Травел

БЕЛЕЦА Травел

ТУРЦИЈА Лето 2019: Ultra All Inclusive & All Inclusive Чартери!

БЕЛЕЦА Травел и ова лето ве носи на најлуксузните места на турската обала. ULTRA All Inclusive & All Inclusive понуди за Аланија, Кемер, Белек, Анталија, Сиде & Лара. Специјални понуди според вашата желба! Програмата за Турција ЛЕТО 2019 се состои од: чартер летови од Скопје хотелски престој од 6 вечери/7 дена хотелски престој од...

ХРВАТСКА Острови: Хвар, Корчула, Брач и Оберичод од 37,4 €

ХРВАТСКА - поминете го вашето лето на преубавото крајбрежје на хрватската обала во туристичките места како Далмација и Дубровник (кликни тука за понуда) или пак на некој од светски познатите дестинации како островите Хвар, Корчула, Брач и Оберич. ПОНУДИТЕ за лето 2019 во Хрватска се по следниот редослед: Хвар, Брач, Оберич, Корчула. НАПОМЕНА: Во цената на аранжманите е вклучен...

ХРВАТСКА: Далмација и Дубровник ЛЕТО 2019 од 31,9 €

ХРВАТСКА - поминете го вашето лето на преубавото крајбрежје на хрватската обала во туристичките места како Далмација и Дубровник или пак на некој од светски познатите дестинации како островите Хвар, Корчула, Брач и Оберич (кликни тука за понуда). ПОНУДИТЕ за лето 2019 во Хрватска се по следниот редослед: 1.Дубровник 2.Далмација НАПОМЕНА: Во цената на аранжманите е вклучен само хотелски смештај! . Со секое...

ЛУКСУЗНИ Хотели: Хургада, Египет од 649€ до 1.019€ [16.06.2019]

Хургада (арапски: الغردقة Al Ġurdaqa) е град во областа по име Црвено Море во Египет. Главен туристички центар и втор град по големина во тој реон (после Суец) лоциран на брегот на Црвеното Море. Во овој град инвестираат и египетски и странски инвеститори, и го претвораат во водечки центар крај брегот на Црвеното Море. Хотелите нудат бројни туристички морски атракции, меѓу кои водечки се спортовите на...

Хургада, Египет 16.06.2019 – 7 и 14 дена од 439€ до 609€

Хургада (арапски: الغردقة Al Ġurdaqa) е град во областа по име Црвено Море во Египет. Главен туристички центар и втор град по големина во тој реон (после Суец) лоциран на брегот на Црвеното Море. Во овој град инвестираат и египетски и странски инвеститори, и го претвораат во водечки центар крај брегот на Црвеното Море. Хотелите нудат бројни туристички морски атракции, меѓу кои водечки се спортовите на...

Крстарења

Љубители сте на авантури? Сакате необично патување? Сакате да патувате некаде далеку? Имате дилема како да го сторите истото? Ла Белеца Травел е тука да Ви овозможи сигурен, брз и ефикасен трансфер до било која дестинација во Светот. Почитувани клиенти, туристичката агенција Белеца Травел Ви нуди можност да уживате во крстарења на луксузни бродови. Доживејте...

Луксузни патувања: МАЛДИВИ од 1199€

Малдивите или Малдивските Острови се островска земја која се состои од група атоли воИндискиот океан, југозападно од Индија и околу 700км западно од Шри Ланка. 26-театолски групи на Малдивите содржат во себе 1.192 островчиња.Малдивите се познати посвоите природни убавини - син океан, бели плажи и умерени температури. Температуритена водата и воздухот се околу 30°С...

Луксузни патувања: ДУБАИ од 432€

Обединетите Арапски Емирати се федерација од седум емирати, поставени на влезот на персискиот залив, на југоисточниот дел на Арапскиот полуостров во југозападна Азија. Емират претставува политичка територија управувана од страна на династички арапски монарх, наречен Емир. Повеќето Емирати денес се исчезнати и се интегрирани во една поголема држава или ја имаат сменето титулата на...

Луксузни патувања: КУБА од 1207€

Куба (шпански: Repъblica de Cuba) — најголемата островска земја во групата на Големите Антили. Таа од сите страни е опколена со водите на Атлантскиот Океан на исток, Мексиканскиот Залив на север и Карипското Море на југ. Куба има тропска клима со постојани температури на воздухот од 25°С. Со своите долги песочни плажи и водените површини...

Луксузни патувања: Сејшели од 991€

Сејшелите преставува архипелаг од 115 гранитни и корални острови со легендарна убавина на западната обала на Африканскиот континент во западниот Индиски океан, на 1500 километри оддалеченост од копното на Африка, или поточно североисточно од Мадагаскар. Овој прекрасен рај Ви нуди преубави плажи, туркизно плаво море и пријатно топло време. Поради тоа не е ни чудно...

Не пропуштајте!