21.8 C
London

ТУРЦИЈА Лето 2019: Ultra All Inclusive & All Inclusive Чартери!

БЕЛЕЦА Травел и ова лето ве носи на најлуксузните места на турската обала. ULTRA All Inclusive & All Inclusive понуди за Аланија, Кемер, Белек, Анталија, Сиде & Лара. Специјални понуди според вашата желба! Програмата за Турција ЛЕТО 2019 се состои од: чартер летови од Скопје хотелски престој од 6 вечери/7 дена хотелски престој од...

ХРВАТСКА Острови: Хвар, Корчула, Брач и Оберичод од 37,4 €

ХРВАТСКА - поминете го вашето лето на преубавото крајбрежје на хрватската обала во туристичките места како Далмација и Дубровник (кликни тука за понуда) или пак на некој од светски познатите дестинации како островите Хвар, Корчула, Брач и Оберич. ПОНУДИТЕ за лето 2019 во Хрватска се по следниот редослед: Хвар, Брач, Оберич, Корчула. НАПОМЕНА: Во цената на аранжманите е вклучен...

ХРВАТСКА: Далмација и Дубровник ЛЕТО 2019 од 31,9 €

ХРВАТСКА - поминете го вашето лето на преубавото крајбрежје на хрватската обала во туристичките места како Далмација и Дубровник или пак на некој од светски познатите дестинации како островите Хвар, Корчула, Брач и Оберич (кликни тука за понуда). ПОНУДИТЕ за лето 2019 во Хрватска се по следниот редослед: 1.Дубровник 2.Далмација НАПОМЕНА: Во цената на аранжманите е вклучен само хотелски смештај! . Со секое...

ЛУКСУЗНИ Хотели: Хургада, Египет од 649€ до 1.019€ [16.06.2019]

Хургада (арапски: الغردقة Al Ġurdaqa) е град во областа по име Црвено Море во Египет. Главен туристички центар и втор град по големина во тој реон (после Суец) лоциран на брегот на Црвеното Море. Во овој град инвестираат и египетски и странски инвеститори, и го претвораат во водечки центар крај брегот на Црвеното Море. Хотелите нудат бројни туристички морски атракции, меѓу кои водечки се спортовите на...

Хургада, Египет 16.06.2019 – 7 и 14 дена од 439€ до 609€

Хургада (арапски: الغردقة Al Ġurdaqa) е град во областа по име Црвено Море во Египет. Главен туристички центар и втор град по големина во тој реон (после Суец) лоциран на брегот на Црвеното Море. Во овој град инвестираат и египетски и странски инвеститори, и го претвораат во водечки центар крај брегот на Црвеното Море. Хотелите нудат бројни туристички морски атракции, меѓу кои водечки се спортовите на...

Не пропуштајте!