4.8 C
London
Home Travel Други услуги

Други услуги

Andre Rieu Концерт | СОФИЈА 17.06.2018

Програма на патувањето: 17.06 / недела / Состанок на групата на паркингот спроти хотелот Холидеј Ин во 06:30 часот. Тргнување кон Софија во 07:00 часот. Дневно возење со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Софиа во пладневните часови. Слободно време за разглед на градот. Почеток на концертот на ANDRE RIEU во 20.00 часот....

Концерт на Scorpions | БЕЛГРАД 10.06.2018

Програма на патувањето 10-11.06.2017 Скопје – Белград – Скопје Состанок на групата во 06:30 часот на паркингот спроти хотел Holiday INN. Тргнување од Скопје во 07:00 часот. Патувањето продолжува накај Белград со попатни паузи за одмор. Пристигнување во Белград во пладневните часови. Слободно време за индивидуални активности. Почеток на концертот во 20:00 во Белградската Арена. По крајот на концертот,...

Авио Билети

Сакате да патувате некаде далеку? Имате дилема како да го сторите истото? Незнаете како да стигнете до најефтина авион карта? Ла Белеца Травел е тука да Ви овозможи сигурен, брз и ефикасен трансфер до било која дестинација во Светот. Почитувани клиенти, Ла Белеца Травел како туристичка агенција Ви нуди и услуга за закуп на авионски...

Патничко Осигурување

Искуството не научи дека е корисно да се има здравствено осигурување при секое патување, без разлика на тоа дали е задолжително да го поседувате или не. Наша желба е вашето патување да го направиме безбедно и сигурно. Ла Белеца Травел е овластен агент за издавање на сите видови полиси за патничко и здравствено осигурување за...

Не пропуштајте!