10.1 C
London

Златни Песоци – Бугарија Лето 2018

Ако Сончев Брег важи за најголемото туристичко место во Бугарија, тогаш Златни Песоци се дефинитивно најлуксузното место на брегот на Црното Море. Лоцирани до градот Варна, Златни Песоци изобилуваат со убави и долги плажи, луксузни барови и ресторани а сепак ефтини и достапни за секого и сечиј стандард. Одберете една од понудите за Лето 2018...

Бугарија Лето 2018: Сончев Брег

Поминете го вашето лето во една од најубавите Балкански дестинации, Сончев Брег - Бугарија. Место за сечиј вкус, 24 часа забава, големи песночни плажи и прекрасни но и ефтини барови и ресторани. Одберете една од понудите за Лето 2018 во Сончев Брег. Chakia Resort 4**** HOLIDAY COMPLEX RAINBOW I 2** MPM BOOMERANG 3*** ADMIRAL PLAZA 3*** За повеќе информации јавете...

Русија – Санкт Петербург и Москва ТЕРМИН: 08-14.06.2018

ТЕРМИН:  08-14.06.2018 Авион/ 7 дена/ 6 ноќевања РЕДОВНА ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:  699 евра   (43.338 денари) 1 ДЕН :   СКОПЈЕ-МОСКВА     08/06/2018 Состанок на групата. Лет од Скопје во 04,30 часот. Лет од Виена за Москва. 10,00 часот. Пристигнување во Москва 13.45 часот. Трансфер до хотелот  со запознавање со моќната руска престолнина Москва. Сместување во хотелот. Организиран панорамски разглед на Москва: Црвениот плоштад,...

Hurghada Egypt – Лето 2018

Хургада (арапски: الغردقة Al Ġurdaqa) е град во областа по име Црвено Море во Египет. Главен туристички центар и втор град по големина во тој реон (после Суец) лоциран на брегот на Црвеното Море. Градот е формиран на почетокот на 20 век, а од 1980-те години постојано се зголемува. Во овој град инвестираат и египетски и странски инвеститори, и го претвораат во водечки центар крај брегот...

Не пропуштајте!