Љубители сте на авантури? Сакате необично патување? Сакате да патувате некаде далеку? Имате дилема како да го сторите истото? Ла Белеца Травел е тука да Ви овозможи сигурен, брз и ефикасен трансфер до било која дестинација во Светот.

Почитувани клиенти, туристичката агенција Белеца Травел Ви нуди можност да уживате во крстарења на луксузни бродови. Доживејте го медитеранот како и многу други дестинации на поинаков начин.

Достапни крстарења во Белеца Травел

  • COSTA CRUISING Italian style – крстарите во Италјански стил – водечка компанија за крстарења. Компанија со 60 годишна историја, со преку 1,3 милиони патници во 2009 година [Италија, Франција, Шпанија].
Costa Cruise ја поседува најголемата флота во Европа со 14 бродови. Од 2000 сите бродови на Costa Cruises пловат со италијанско знаме. Оваа компанија има 250 дестинации и повеќе од 150 итенерери по Медитеранот, Северна Европа, Карибите, Северна и Јужна Америка, Соединетите Арапски Емирати, Далечниот Исток и Индискиот океан.
  • MSC CRUISES – крстарење по медитеран.

  • CELESTYAL CRUISES – крстарење по грчките острови, ALL INCLUSIVE тури за 3, 4 и 7 дневно крстарење на егејското море.
                                                           CELESTYAL CRUISES – BELLEZZA TRAVEL

Доколку сте љубител на луксузни патувања во Тајланд, Малдиви, Сејшели, Дубаи, Куба, Занзибар, Индонезија и Бали и други места, кликнете тука и разгледајте ги нашите понуди кои важат во текот на целата година.

За повеќе информации јавете се на 070 268 009 или контактирајте не на info@labellezza.com.mk

Се наоѓаме во Општина Аеродром, на самиот влез во населба Ново Лисиче, главната раскрсница на главниот булевар Видое Смилевски Бато бр. 3 и бр. 7, деловни простории на приземје, на површина од 300 m2.

Контакт Телефон: 070 268 009 Контакт е-маил: info@labellezza.com.mk
Facebook: La Bellezza & Instagram: La Bellezza Center