Хургада (арапски: الغردقة Al Ġurdaqa) е град во областа по име Црвено Море во Египет. Главен туристички центар и втор град по големина во тој реон (после Суец) лоциран на брегот на Црвеното Море.

Во овој град инвестираат и египетски и странски инвеститори, и го претвораат во водечки центар крај брегот на Црвеното Море. Хотелите нудат бројни туристички морски атракции, меѓу кои водечки се спортовите на вода, како и нуркање, пловење со јахти, едрилици и друго. За да прочитате повеќе за Хургада, кликнете тука.

НАПОМЕНА: Во цената на аранжманите е вклучено СЕ! [аеродромски такси, превоз од и до аеродром, 24 часа корисничка услуга како и багаж до 23 килограми].
Со секое патување од БЕЛЕЦА Травел, добивате ПОКЛОН ВАУЧЕР во Ла Белеца естетска дерматологија. За патувањата во Хургада, добивате ваучер од 50 евра за дел од услугите во нашиот центар за естетика и убавина. 
ВИДЕО: Доживејте ја Хургада преку интересно видео снимено со GoPro

1.Grand Seas Hostmark: 439 €

Локација: Сместен е на преубава песочна плажа со природна лагуна, оддалечен 12км од центарот на Хургада и 8 од аеродромот.
Соби: Вкупно има 230 соби, секоја со бања, фен, САТ ТВ, телефон, мини бар, клима уред, сеф, балкон или тераса..
Содржини: Хотелот има главен ресторан во кој се служат специјалитети од целиот свет, 2 а ла карт, 3 бара, дискотека, интернет центар, продавници, менувачница, фризерски салон..
Спорт и забава: Голем базен со дел за деца, 2 тениски терени, пинг понг, билјард разни спортови на вода, центар за нуркање, спа центар, мини клуб, забавен парк на плажа со анимации за најмладите.
ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција]

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

2.Royal Star Empire Beach Hotel (ex.Triton): 439 €

All Inclusive, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција]

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

3.Le Pacha Resort: 439 €  

Локација:  се наоѓа во областа Сакала, околу 7 километри од самиот центар на Хургада и околу 6 километри од аеродромот. Хотелскиот комплекс бил отворен во 1997 година и опфаќа 110.000 м2. Во оваа област има сместувачки капацитети, отворени базени, аква парк и приватна плажа.
Соби: Хотелот има вкупно 258 соби, кои се наоѓаат во 11 специјално изградени објекти. Сите соби имаат клима, минибар, сеф, сателитска ТВ, фен.
Содржини: all inclusive – доручек, ручек и вечера (самопослужување – избор на повеќе оброци според хотелските правила). Ресторан Alaa El Dein  е ресторан за самопослужување.  Хотелот располага со четири барови, од кои еден работи 24 часа – лоби бар. Базенот бар е отворен од 10:00 до 18:00 во летната сезона и во зима до 17:00 часот. Бар на плажа е исто така отворен од 10:00 до 18:00 во летниот период и во зима до 17:00 часот. Disco Caligula Disco Club е отворена од 23:00 до 04:00 часот.
Спорт и забава: Хотелот располага со еден голем отворен базен со детски базен и тобогани. Постои џакузи и сауна, како и фитнес со професионален инструктор за фитнес. Различни анимации за деца и возрасни се организираат во текот на целиот ден, како што се вода аеробик, одбојка на плажа, ватерполо итн.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

4.Amwaj Blue Beach Resort & SPA: 459 € 

Локација: Хотелскиот комлекс  се простира на голема територија со базен, детски базен, 2 слајдови за вода, пространи тераси , базен со снек бар и плажа со чадори, лежалки и спортови на вода.
Соби: Хотелот располага со 378 соби за гости и апартмани сместениа во 3 четири спратни згради.Сите соби се модерно и вкусно стилизирани со климатизација , сателитска телевизија со радио, телефон, мини бар, фен за коса, Сеф и тераса или балкон.
Содржини: Главниот ресторан нуди интернационална и ориентална кујна а има и италијански ресторан како и ресторан за грил кај плажата. Исто така, постојат неколку барови, вклучувајќи Кафе и бистро бар, 2 базенски барови, бар на плажа и диско бар. Во склоп на хотелот има фризерски салон, мини маркет, аптека, дневник, бутици и паркинг простори. Услугите кои се нудат вклучуваат 24-часовна рецепција, услуга во соба, перење, пеглање и лекарски контакт.
Спорт и забава: Спортските и рекреативни објекти вклучуваат тенис и одбојка, фитнес сала, џет скии, сурфање, parasailing, нуркање, пинг-понг, билијард, пикадо, соба со play-station и библиотека и интернет кафе. Исто така постои и спа со џакузи, парна бања, сауна и нуди разни масажи, третмани за убавина на лицето и телото.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција]

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

5.Seagull Resort: 469 € 

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција]

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

6.Sunny Days El Palacio: 469 € 

Локација: Хотелот е изграден во облик на буквата “U”, на две песочни плажи, од кои едната е на природна лагуна која навлегува во самиот хотелски комплекс а другата до самиот корален гребен, идеална за нуркање. Оддалечен е 3км од Сакала и 10км од аеродромот.
Соби: Хотелот располага со 825 соби со бања, фен, САТ ТВ, телефон, мини бар, клима уред, сеф.
Содржини: На располагање на гостите се два главни ресторани и два а ла карт (италјански и морски ресторан) пица-снек бар и повеќе други барови, дискотека, интернет центар, златарница, фризерски салон.
Спорт и забава: Хотелот поседува еден базен и посебен, детски базен, одбојка на плажа, мини фудбал, пинг понг, билјард, центар за хуркање, спртови на вода, терено за сквош и тенис (во соседниот хотел). Спа центар со сауна, фитнес и турска бања.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција]

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

7.Sunny Days Palma De Mirette: 469 € 

Локација: Лоциран е на 3км. од центарот на Хургада, има голема лагуна и приватна плажа на Црвено море.
Сместување: Сите соби се климатизирани, и опремени со САТ ТВ  и мини бар како и балкони кои нудат прекрасна панорама кон морето.
Содржини: Во Ресортот секоја вечер се организираат тематски, ориентални забави со бели денс танчерки, со жива музика, со шиша….
Спорт и забава: Гостите може да се релаксираат во сауна,да вежбаат во фитнес сала, да играат пинг пон г, тенис, билијард…
Хотелот е на окулу 10 км. од Аеродромот во Хургада.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција]

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

8.Bella Vista Resort Hotel: 479 € 

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Хургада, на своја, сопствена плажа, на само 6км. од Аеродромот и е комплетно реновирен 2006год.
Соби: Изграден е во форма на потковица, така што сите 250 соби имаат поглед на море или на базен. Сите соби имаат купатило ( туш/ВЦ ), фен, САТ ТВ, телефон, клима уред, сеф, мини бар, тераса или балкон.
Содржини: Покрај главниот ресторан, на гостите им се на располагање 3 а ла карт ресторани, бар во лоби, на плажа и покрај базен. Во состав на хотелот има и фризерски салон, менувачница, неколку продавници, сервис за перење и пеглање и интернет центар.
Спорт и забава: Хотелот има голем базен со плиток дел за деца. Од содржини на гостите на располагање им се центарот за гњурење, пинг понг, одбојка на песок, сауна, парна бања, фитнес сала и џакузи.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

9.Sea Star Beau Rivage Hotel: 489 € 

Локација: Хотелот е смстен на самата песочна плажа од каде понтонски мост води до коралскиот гребен. Оддалечен е 2км од стариот дел на Хургада Ел Дахар, 9км од центарот Сакала и 10км од аеродромот.
Соби: Хотелот располага со 293 соби сите со бања, фен, САТ ТВ, телефон, клима уред, флижидер, балкон или тераса.
Содржини: Покрај главниот ресторан хотелот располага и со свој рибен ресторан, италјански и грил ресторан, повеќе барови меѓу кои и панорамски бар, дискотека, фризерски козметички салон, сала за интернет.
Спорт и забава: Три хотелски базени, билјард, пинг понг, одбојка на плажа, мини голф, центар за нуркање, спа центар. Детски базен и дискотека.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

10.Pyramisa Sahl Hasheesh Resort: 489 € 

Локација: Pyramisa Sahl Hasheesh е во средина на природна убавина на површина од 120.000 м2. на растојание од 30 км од центарот на градот Хургада, а 25км. од аеродромот.
Соби: вкупно 851 соба, сите со балкони опремени со маса и столчиња.Вие можете да уживате во чај и кафе сервирани во вашата соба како вклучена услуга на Кралскиот All Inclusive
Содржини: Pyramisa Sahl Hasheesh има песочна плажа и е опкружен со два огромни базени. Хотелот нуди Кралски All Inclusive концепт со 8 барови и специјални концепти на a la carte ресторани.
ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

11.Caribbean World Resort Soma Bay: 499 € 

Локација: Фамилијарен хотел кој се протега на 140 000м2 на самата плажа од ситен песок во заливот Сома Беј, 40км од центарот на Хургада и 35км јужно од аеродромот.
Соби: Хотелскиот комлекс се состои од 14 двокатни вили со вкупно капацитет од 529 пространи соби (50-55м2) удобни и конфорно опремени.
Хотелски содржини: Покрај двата главни ресторани во кои се служат разни нтернационални специјалитети, хотелот располага и сопствен италјански ресторан, повеќе барови, дискотека, интернет центар.
Спорт и забава: Три странични базена со три тобогана, детски базен, тениско игралиште, пинг понг, билјард, куглана, одбојка на плажа, центар за нуркање и сурфање, спа центар со туркс бања.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

12.LABRANDA Royal Makadi: 509 € 

Локација: Хотелот се простира на прекрасна, песочна плажа во Makadi Bay, на брегот на Црвено Море. Хотелот се наоѓа на окулу 24км. од центарот на Хургада, во преубавиот залив Макади каде се и најубавите песочни плажи како и голем број на корални гребени.
Соби: Собите се пространи, сите со балкон со прекрасен панорамски поглед, климатизирани и опремени со модерен мебел, сателитска ТВ, минибар и сл.
Содржини: На гостите им се на располагање повеќе ресторани со широк спектар на понуди за различни видови храна како и повеќе снек барови покрај базен или на самата плажа.
Спорт и забава: Од содржини хотелот поседува Фитнес центар, тениски терени, билијард и др.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

13.Continental Hurghada: 509 € 

Локација: Се наоѓа на прекрасна песочна плажа, на почетокот на Мемша, на самото шеталиште на новиот дел на Хургада. Од центарот на Хургада, Сакала, е оддалечен 4км а од аеродромот 6км.
Соби: Хотелот располага со 252 соби и 15 апартмани со бања, ЛЦД сателитска ТВ, телефон, клима, сеф, мини бар и балкон или тераса.
Содржини: Еден главен и 4 а ла кат ресторани, бар на панорамска тераса со поглед на Црвено Море и неколку други барови меѓу кои и прочуениот Капетанов Бар, дискотека, козметички салон.
Спорт и забава: Два базена со детски дел, билјард, пинг понг, тениски игралишта, 2 сквош терени, фитнес центар, центар за нуркање и бројни спортови на вода, спа центар. Разни дневни и вечерни анимации од професионален тим на аниматори.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

14.Steigenberger Aqua Magic Ex Steigenberger Club: 539 € 

Локација: Хотелот е потполно реновиран и новоотворен во 2013год. Се наоѓа во Мемша, пешачка туристичка зона, на 400м. од приватната, песочна плажа од која го дели улица. Оддалечен е на окoлу 5км. од центарот на Сакала а окулу 6км. од Аеродром
Соби: Има вкупно 668 модерно опремени соби, сите со купатило, фен, САТ ТВ, телефон, клима, сеф, мини бар и балкон.
Содржини: Во состав на хотелот има 5 ресторани, и 5 барови, од кои по еден се наоѓа на плажа, 2 покрај базен, има сервис за перење и пеглање, интернет центар, традиционален, Арапски сук, рента кар и сл.
Спорт и забава: Хотелот има опремен аква парк со големи тобогани и посебен дел за деца, lazy river 450м. Базен на кров за возрасни, СПА со сауна, парна бања, масажа, фитнес центар, Патеки за шетање и трчање со должина од 2,5км. Пинг понг, голф терен со 9 дупки, билијард и пикадо. За најмладите одвоен е посебен базен и детски клуб.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

15.Cleopatra Luxury Resort: 549 € 

Локација: Лоциран е во Заливот Макади, на 35км. од Марината во Хургада и на 30км. од Аеродром, дирекно на приватна, песочна плажа. Изобилува со содржини како 8 базени, Центар за нуркање, продавници, супермаркет, базар…
Сместување: Сите соби се декорирани со топли тонови, збогатени со богати драпери и со простор за седење. Опремени се со ТВ со рамен екран и мини бар.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

16.Desert Rose Resort: 569 € 

Локација: Хотелскиот комлекс е сместен во прекрасна градина на простор од 300 000 м2 , покрај самата песочна плажа долга 1км.Од стариот гратски сентар на Хургада, Сакале, е оддалечен 14км а од новиот центар Мемше 9км и само 2км од аеродромот.
Соби: Хотелот има 912 соби и апартмани современо опремени, со бања, ЛЦД САТ ТВ,клима, сеф, мини бар.
Содржини: Еден главен и два а ла карт ресторани, 8 барови, дискотека, интернет центар, театар на отворено.
Спорт и забава: На располагање на гостите се три базени, од кои еден олимписки, со посебен дел за најмладите, игралишта за одбојка, фудбал, тенис, билјард, пинг понг, спортови на вода, спа центар,фитнес сала. Хотелот организира разни анимации за своите гости.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

17.Sunrise Holidays Resort (Adults Only/Само за возрасни): 569 € 

Локација: има приватна плажа со лагуна и остров.се наоѓа на 500 метри од центарот на Хургада и на 2 километри од крајбрежните атракции .До аеродромот во Хургада може да се пристигне за 20-минути возење.
Соби:Климатизирани соби имаат приватна бања со када и балкон / тераса со поглед на море или базен. Тие се опремени со минибар и сателитска ТВ. Некои од сместувачките капацитети содржат дневна со софи.
Содржини:Хотелот е само за возрасни и е првиот од оваков тип изграден во Египет.. Објектот има различни ресторани, барови и салони. Слободно WiFi има на располагање во фоајето.
Спорт и забава: Гостите имаат на располагање фитнес, сауна, масажа услуги и пинг-понг и одбојка на плажа. Хотелот нуди редовна забавна програма.
НАПОМЕНА: Хотелот е само за возрасни гости.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

18.Hilton Hurghada Resort: 599 € 

Локација: Еден од најпознатите семејни хотели кој се наоѓа во јужниот дел на Хургада во Мемша , на самата песочна плажа, на 4км од центарот на Хургада и 6км од аеродромот.
Соби: 329 елегантно уредени соби, со бања, сателитска ТВ, клима уред, сеф, мини бар, балкон или тераса.
Содржини: Три ресторани, 7 барови, дискотека, интернет центар, козметички салон.
Спорт и забава: Два базена, две тениско игралишта, затворен базен, теретана, куглање, билјард, пинг понг, одбојка на плажа, центар за нуркање и бројни активности на вода. Современ спа и фитнес центар. Активности и анимации за најмладите.

ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција]

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

19.Sunrise Select Garden Beach Resort Hurghada: 609 € 

Локација: Хотелскиот комлекс  се простира на голема територија со базен, детски базен, 2 слајдови за вода, пространи тераси , базен со снек бар и плажа со чадори, лежалки и спортови на вода.
Соби: Хотелот располага со 378 соби за гости и апартмани сместениа во 3 четири спратни згради.Сите соби се модерно и вкусно стилизирани со климатизација , сателитска телевизија со радио, телефон, мини бар, фен за коса, Сеф и тераса или балкон
Содржини: Главниот ресторан нуди интернационална и ориентална кујна а има и италијански ресторан како и ресторан за грил кај плажата. Исто така, постојат неколку барови, вклучувајќи Кафе и бистро бар, 2 базенски барови, бар на плажа и диско бар.Во склоп на хотелот има фризерски салон, мини маркет, аптека, дневник, бутици и паркинг простори. Услугите кои се нудат вклучуваат 24-часовна рецепција, услуга во соба, перење, пеглање и лекарски контакт.
Спорт и забава: Спортските и рекреативни објекти вклучуваат тенис и одбојка, фитнес сала, џет скии, сурфање, parasailing, нуркање, пинг-понг, билијард, пикадо, соба со playstation и библиотека и интернет кафе. Исто така постои и спа со џакузи, парна бања, сауна и нуди разни масажи, третмани за убавина на лицето и телото.
ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

20.SENTIDO MAMLOUK PALACE RESORT: 609 € 

Локација: Хотелот се наоѓа во јужниот дел од градот, одалечен 13 км од центарот на Хургада и 10 км од аеродромот. Во близина се наоѓа и трговскиот центар Senzo mall.
Соби: Сите соби се уредени во ведри бои и со големи прозори кои се отвараат кон балкон. Собите располагаат со сопствено купатило, клима, SAT TV и дел за седење.
Содржини: Хотелот има своја сопствена плажа и два големи базени кои се опкружени со градина. На гостите на располагање им се 3 различни ресторани, 4 бара и еден ориентален бар. Хотелот исто така располага и со 2 тениски игралишта, фитнес и спа центар. Исто така тој на своите гости им нуди различни спортски активности, вклучувајки ги и одбојка на плажа и едрење.
ALL, 7 дена [нудиме и 14 дневна опција] 

Поаѓање 17.06.2019 / Skopje 06:20 – Hurghada 09:25
Враќање 23.06.2019 / Hurghada 23:59 – Skopje 05:20

Вклучени во вашата цена: Багаж до 23 килограми, 24ч корисничка услуга, трансфер од и до аеродром и аеродромски такси.

УСЛОВИ И НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ:

  • Плаќањето се врши исклучиво во денарска противвредност по курс од 62,0 ден. за 1 ЕВРО.
  • За резервација потребна е аконтациска уплата од минимум 30% од вкупната цена на аранжманот, освен во ситуации кога е дефинирано поинаку (Early Booking…), а останатиот износ се плаќа најдоцна 14 дена пред започнување на аранжманските услуги.

Доколку сте љубител на луксузни патувања во Тајланд, Малдиви, Сејшели, Дубаи, Куба, Занзибар, Индонезија и Бали и други места, кликнете тука и разгледајте ги нашите понуди кои важат во текот на целата година.

За повеќе информации јавете се на 070 268 009 или контактирајте не на info@labellezza.com.mk

Се наоѓаме во Општина Аеродром, на самиот влез во населба Ново Лисиче, главната раскрсница на главниот булевар Видое Смилевски Бато бр. 3 и бр. 7, деловни простории на приземје, на површина од 300 m2.

Контакт Телефон: 070 268 009 Контакт е-маил: info@labellezza.com.mk
Facebook: La Bellezza & Instagram: La Bellezza Center