БЕЛЕЦА Травел и ова лето ве носи на најлуксузните места на турската обала. ULTRA All Inclusive & All Inclusive понуди за Аланија, Кемер, Белек, Анталија, Сиде & Лара. Специјални понуди според вашата желба!

Програмата за Турција ЛЕТО 2019 се состои од:

  • чартер летови од Скопје
  • хотелски престој од 6 вечери/7 дена
  • хотелски престој од 10 вечери/11 дена
  • трансфер од аеродром до хотел и назад
  • All Inclusive & ULTRA All Inclusive пакети

Располагаме со хотелски понуди по ваш избор, но на следните видеа може да одберете хотел по наша препорака:

Hotel Adam & Eve, Belek

Hotel Delphin Imperial, Lara

Cornelia Diamond Golf Resort, Belek

Calista Luxury Resort Hotel, Belek 

Hotel Titanic Deluxe, Belek 

WOW KREMLIN PALACE, WOW TOPKAPI PALACE, ANTALYA

Hotel Mardan Palace, Antalya 

Limak Lara De Luxe Hotel, Lara

Royal Wings Hotel, Lara 

За повеќе информации јавете се на 070 268 009 или контактирајте не на info@labellezza.com.mk

Се наоѓаме во Општина Аеродром, на самиот влез во населба Ново Лисиче, главната раскрсница на главниот булевар Видое Смилевски Бато бр. 3 и бр. 7, деловни простории на приземје, на површина од 300 m2.

Контакт Телефон: 070 268 009 Контакт е-маил: info@labellezza.com.mk
Facebook: La Bellezza & Instagram: La Bellezza Center