Monday, June 17, 2024
spot_img
домаЗа насЛа Белеца ЦентарТуристичка Агенција - Ла Белеца ТРАВЕЛ

Туристичка Агенција – Ла Белеца ТРАВЕЛ

Добредојдовте во Ла Белеца Центарот – центар за Естетска Дерматологија, Медицинска Козметологија, Anti-Aging Центар & Туристичка Агенција.

Ла Белеца ТРАВЕЛ – вашиот прозорец кон Светот!

Ла Белеца Центарот досега ја има изградено довербата на повеќе од 5.000 клиенти од Република Македонија како и поблискиот и поширок регион. 

Во склоп на Ла Белеца Центарот се наоѓа и Туристичката Агенција Ла Белеца Травел која ви овозможува избор на различен спектар на понуди од патувања во далечни и егзотични земји, крстарења, летувања и зимувања, продажба на авио карти до сите места во Светот од сите авио компании, патничко и здравствено осигурување и друг вид на услуги и аранжмани.

Се наоѓаме во најубавата општина во градот Скопје, Аеродром, на самиот влез во населба Ново Лисиче, главната раскрсница на главниот булевар Видое Смилевски Бато бр. 3 и бр. 7, деловни простории на приземје, на површина од 300 m2.

Контакт Телефон: 070 268 009
Контакт е-маил: [email protected] или со кликнување тука

претходниот член,
Следната статија
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular