Monday, June 17, 2024
spot_img
домаЗа насЛа Белеца ЦентарЕстетска и Медицинска Козметологија, Slim & Body и Anti-Aging Центар

Естетска и Медицинска Козметологија, Slim & Body и Anti-Aging Центар

Добредојдовте во најдобриот Центар за Естетска и медицинска козметологија во Република Македонија!

La Bellezza е основана уште во далечната 1992 година. Горди сме на фактот дека сме пионери во развојот на концептот за естетска и медицинска козметологија.

Стручност, големо искуство, максимално одговорен пристап, 24 часа достапност за нашите клиенти. Постојаните стручни усовршувања и континуирано воведување на нови естетско-корективни и тераписки процедури како и современата технологија, обезбедува врвна услуга во нашиот центар.

Да се почитува природниот изглед на клиентот во пријатен амбиент-конфорт, индивидуалниот пристап со максималната дискреција и приватност за клиентите, се наша главна цел.

Ла Белеца Центарот досега ја има изградено довербата на повеќе од 7.000 клиенти од Република Македонија како и поблискиот и поширок регион. 

Во Ла Белеца естетска и медицинска козметологија, имате можност да бидете третирани од најдобриот естетски дерматолог во Република Македонија, Специјалист по Дерматовенерологија Д-р Наташа Марковска Василевска. Прочитајте повеќе за Д-р Наташа Марковска Василевска.

La Bellezza Center 
Естетска и Медицинска Козметологија 
Адреса: булевар Видое Смилевски Бато број 3 & 7 – Естетска и Медицинска Козметологија
Телефон: +389 70 222 601 / +389 2 2430 432 / +389 70 268 009
Е-mail: [email protected]

претходниот член,
Следната статија
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular