Wednesday, May 18, 2022
spot_img

Новости и Блог

ULTHERA, ULTRAMAGE: HIFU со МИКРОфокусиран наместо фокусиран ултразвук

Пратејќи ги светските трендови и најнови научни достигнувања, Ла Белеца центар континуирано инвестира труд и време за нашите клиенти да имаат пристап до најсовремените...

хијалурон

Хијалуронски филери: Dermal fillers

Дермалните филери кои се на база на хијалуронска киселина се моментално едни од најпопуларните процедури во светот на естетската и anti-aging медицина! Брзото темпо на живот...

НОВО: Прв РЕГЕНЕРАТИВЕН хијалуронски филер збогатен со амино киселини

Најнова и револуционерна генерација на хијалуронски филери за многу кратко време станаа хит третман против стареење во светот. Сега, достапни и во Ла Белеца Центар. REVITAFILL...

ХИФУ

ULTHERA, ULTRAMAGE: HIFU со МИКРОфокусиран наместо фокусиран ултразвук

Пратејќи ги светските трендови и најнови научни достигнувања, Ла Белеца центар континуирано инвестира труд и време за нашите клиенти да имаат пристап до најсовремените...

Остани поврзан

6,985фановиFacebook
3,370следбенициFollow us
2,458следбенициFollow us
1,453претплатнициYouTube Video
- Advertisement -

ботокс

последни постови на Фејсбук

ULTHERA, ULTRAMAGE: HIFU со МИКРОфокусиран наместо фокусиран ултразвук

Пратејќи ги светските трендови и најнови научни достигнувања, Ла Белеца центар континуирано инвестира труд и време за нашите клиенти да имаат пристап до најсовремените...

ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ

Slim & body

LPG: Најнова технологија VelaShape III

Третманите за обликување на телото се во подем. На нашите клиенти секогаш им нудиме иновации или пак докажани препарати во полето на естетската медицина....

Промотивни пакети: EMSCULPT (4D) со 4 рачки!

Ексклузивни промотивни пакети и цени за EMSCULP (4D) за месец април и мај. Цените важат за уплати до крајот на месец мај, а истите...

EMSCULPT (4D) во Ла Белеца – најнова машина со 4 рачки!

Што е EMSCULPT? Машина со која се стимулира МАКСИМАЛНА мускулна контракција (supramaximal muscle work) односно супер-преоптоварување. Со користење на фокусирана електромагнетна енергија со висок интензитет,...

Пакети за слабеење: Октомвриска промоција

Одберете еден од промотивните пакетите достапни за месец октомври, а притоа искористете ги во било кој период до Нова година. Напомена: Може да се плати со VISA, Master,...

Lifting Buttocks: Затегнување на задник

Не постои девојка која не сака секси затегнат задник. Исто така, не постои девојка која не сака да се ослободи од целулитот, доколку го...
- Advertisement -

видеа

За да ја разбереме причината за појава на подочници, треба да ја знаеме основната разлика помеѓу кожата во тој предел и остатокот од лицето....

процедури

пакети

Убавина и здравје

Најнови постови

НАЈЧИТАНИТЕ ПОСТОВИ