ХРВАТСКА Острови: Хвар, Корчула, Брач и Оберичод од 37,4 €

ХРВАТСКА - поминете го вашето лето на преубавото крајбрежје на хрватската обала во туристичките места како Далмација и Дубровник (кликни тука за понуда) или пак на некој од светски познатите дестинации како островите Хвар, Корчула, Брач и Оберич. ПОНУДИТЕ за лето 2019 во Хрватска се по следниот редослед: Хвар, Брач, Оберич, Корчула. НАПОМЕНА: Во цената на аранжманите е вклучен...

ХРВАТСКА: Далмација и Дубровник ЛЕТО 2019 од 31,9 €

ХРВАТСКА - поминете го вашето лето на преубавото крајбрежје на хрватската обала во туристичките места како Далмација и Дубровник или пак на некој од светски познатите дестинации како островите Хвар, Корчула, Брач и Оберич (кликни тука за понуда). ПОНУДИТЕ за лето 2019 во Хрватска се по следниот редослед: 1.Дубровник 2.Далмација НАПОМЕНА: Во цената на аранжманите е вклучен само хотелски смештај! . Со секое...

Пролетна рејувенација на лице, врат и деколте [понуда на неделата]

Ла Белеца центарот Ви овозможува неделни пакет попусти на услугите во нашиот естетски и дерматолошки центар. Време е за пролетна генералка на кожата на вашето лице, врат и деколте со комбинација од класичен третман и дел од процедурите за подмладување и регенерација на кожата. Класичен третман во комбинација со: дијамантска микродермабразија и ласерска рејувенација. ЦЕНА: 2.500...

ЛУКСУЗНИ Хотели: Хургада, Египет од 649€ до 1.019€ [16.06.2019]

Хургада (арапски: الغردقة Al Ġurdaqa) е град во областа по име Црвено Море во Египет. Главен туристички центар и втор град по големина во тој реон (после Суец) лоциран на брегот на Црвеното Море. Во овој град инвестираат и египетски и странски инвеститори, и го претвораат во водечки центар крај брегот на Црвеното Море. Хотелите нудат бројни туристички морски атракции, меѓу кои водечки се спортовите на...

Хургада, Египет 16.06.2019 – 7 и 14 дена од 439€ до 609€

Хургада (арапски: الغردقة Al Ġurdaqa) е град во областа по име Црвено Море во Египет. Главен туристички центар и втор град по големина во тој реон (после Суец) лоциран на брегот на Црвеното Море. Во овој град инвестираат и египетски и странски инвеститори, и го претвораат во водечки центар крај брегот на Црвеното Море. Хотелите нудат бројни туристички морски атракции, меѓу кои водечки се спортовите на...